Sitemiz Hakkında Merak Ettikleriniz

0
74

Bursageziyorum.com ailesi kimdir? İlk önce bu kısımdan başlayalım. Biz Bursa’ya gönül vermiş, tanımaya çalışmış, buradaki tüm güzellikleri ayrıntılı bir şekilde bilgi kirliliğinden uzak tüm özverisi ile sizlere sunmaya çalışan 2 kişilik henüz daha yolun çok başında bir ekibiz. Tek işimiz bu değil elbet dijital işleri seviyoruz ve bu alanda aktif sürekli büyümekte olan bir dijital ajansımız var.

Neden Böyle Bir Proje?

Böyle bir projeye karar vermemdeki asıl nedenlerden biri en başta bu güzel toprakları hem Bursa’da yaşayan insanlarımıza hem de Ülkemizin herhangi bir ilinden gelecek olan yerli turistlere ayrıntılı bir rehber sunmak. Bursa’ da yaşayanlara keyifli bir yaşam, Bursa’ya geleceklere de keyifli bir Bursa gezisi yaşatmak en büyük amaçlarımızdan.

İçerikler Size mi Ait?

Evet tüm içerikler özgün ve bize aittir. Site içerisindeki tüm fotoğraflar (fotoğrafın altında aksi yazılı olmadığı taktirde) kendi çekimimizdir. Dolayısı ile bursageziyorum.com büyük emek içerir 🙂

Bursageziyorum.com Olarak Hedefiniz Nedir?

Hedefimiz sloganımızda da yazdığı gibi “En Kapsamlı Bursa Gezi Rehberi” olmak. Bu yolda sizlerinde desteklerini, görüş ve önerilerinizi mutlaka bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here